Volná místa 2018-06-05T09:23:41+00:00

Nabídka volných pracovních pozic

Mechanik elektrických zařízení

Náplň práce:

  • Kompletace skříní elektrických rozvaděčů z mechanických dílů
  • Sestavování mechanických a elektrických podsestav, včetně mechanických úprav
    dílů s použitím přípravků
  • Příprava vodičů, výroba kabelů a kabeláží, tvarování a fixace vodičů a kabeláží
    v elektrických rozvaděčích
  • Osazení elektrických přístrojů a mechanických dílů do rozvaděče
  • Zapojení elektrických částí rozvaděčů
  • Kontrola osazení jednotek elektroniky, zapojení elektronických podsestav,
    spolupráce s pracovníky výstupní kontroly
  • Kompletace a balení elektrických rozvaděčů a výrobků

Požadujeme:

  • Vzdělání SOU elektro
  • Základní školení dle vyhlášky 50/1978Sb. § 4
  • Praxe v oboru výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Samostatnost, zodpovědnost, loajalita k firmě, organizační schopnosti

Nabízíme:

  • Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
  • Jednosměnný provoz
  • Možnost osobního růstu
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování

Nástup dle dohody
Místo výkonu práce: Kolín
V případě zájmu zašlete váš životopis na e-mail: ztopinkova@etko.cz

Máte zájem o více informací ? Neváhejte nás kontaktovat!

Kontaktovat